Киев утвердил границы зоны «АТО», в нее вошли 2300 населенных пунктов Новороссии (перечень)

0 2 680
0

 

Украинский кабинет министров утвердил перечень населенных пунктов, на территории которых осуществлялась так называемая антитеррористическая операция.

Об этом сообщил портал правительства Украины в пятницу, 31 октября.

Согласно распоряжению правительства № 1053, к перечню населенных пунктов, на территории которых осуществлялась «АТО», относятся: в Донецкой области 28 городов областного значения и 18 районов, в Луганской области 14 городов областного значения и 18 районов.

1655 сел, 240 поселков городского типа, 300 сел, 87 городов.

Кроме того, «АТО» проводилась в Изюме и Изюмском районе Харьковской области.

Так, согласно распоряжению, в перечень населенных пунктов, на территории которых осуществлялась «АТО», относятся:

Донецкая область

1. Міста (города) областного значения:

1) м. Донецьк (Донецька міська рада):
смт Ларине, с. Павлоградське (Ларинська селищна рада);
м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Октябрське, с. Темрюк (Моспинська міська рада);
2) м. Авдіївка (Авдіївська міська рада);
3) м. Артемівськ (Артемівська міська рада):
м. Соледар (Соледарська міська рада);
м. Часів Яр (Часовоярська міська рада);
смт Красна Гора (Артемівська міська рада);
4) м. Вугледар (Вугледарська міська рада);
5) м. Горлівка (Горлівська міська рада):
смт Гольмівський, с-ще Гладосове (Гольмівська селищна рада);
смт Зайцеве (Зайцівська селищна рада);
смт Пантелеймонівка, с. Рясне (Пантелеймонівська селищна рада);
с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка (Озерянівська сільська рада);
с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка (Горлівська міська рада);
6) м. Дебальцеве (Дебальцівська міська рада):
м. Світлодарськ (Світлодарська міська рада);
смт Миронівський (Миронівська селищна рада);
7) м. Дзержинськ (Дзержинська міська рада):
м. Артемове, смт Ленінське (Артемівська міська рада);
смт Кірове, смт Курдюмівка, с-ще Горького, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Перше Травня, с-ще Шуми (Кіровська селищна рада);
смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка (Новгородська селищна рада);
смт Щербинівка, смт Петрівка (Щербинівська селищна рада);
с-ще Кримське (Дзержинська міська рада);
8) м. Димитров (Димитровська міська рада):
с. Світле (Димитровська міська рада);
9) м. Добропілля (Добропільська міська рада):
м. Білицьке, смт Водянське (Білицька міська рада);
м. Білозерське, с-ще Бокове (Білозерська міська рада);
смт Новодонецьке (Новодонецька селищна рада);
10) м. Докучаєвськ (Докучаєвська міська рада):
с-ще Ясне (Докучаєвська міська рада);
11) м. Дружківка (Дружківська міська рада):
смт Олексієво-Дружківка (Олексієво-Дружківська селищна рада);
смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с. Красний Кут, с-ще Старорайське (Райська селищна рада);
с. Червонозоряне (Дружківська міська рада);
12) м. Єнакієве (Єнакієвська міська рада):
м. Вуглегірськ, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Красний Пахар, с-ще Савелівка (Вуглегірська міська рада);
м. Юнокомунарівськ, смт Дружне (Юнокомунарівська міська рада);
смт Булавинське, смт Олександрівське, смт Оленівка, смт Прибережне (Булавинська селищна рада);
смт Карло-Марксове, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське (Карло-Марксівська селищна рада);
смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Петрівське, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка (Корсунська селищна рада);
смт Ольховатка, с. Весела Долина, с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб (Ольховатська селищна рада);
с. Авіловка, с. Шапошникове (Єнакієвська міська рада);
13) м. Жданівка (Жданівська міська рада):
смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар (Жданівська міська рада);
14) м. Кіровське (Кіровська міська рада);
15) м. Костянтинівка (Костянтинівська міська рада);
16) м. Краматорськ (Краматорська міська рада):
смт Біленьке, с-ще Василівська Пустош (Біленьківська селищна рада);
смт Красноторка, смт Комишуваха, смт Малотаранівка, с. Привілля (Красноторська селищна рада);
смт Шабельківка, смт Олександрівка, смт Софіївка, смт Ясна Поляна (Шабельківська селищна рада);
смт Ясногірка (Ясногірська селищна рада);
с-ще Ашуркове, с. Семенівка (Краматорська міська рада);
17) м. Красний Лиман (Краснолиманська міська рада):
с. Брусівка, с-ще Ставки, с. Старий Караван, с. Щурове (Краснолиманська міська рада);
18) м. Красноармійськ (Красноармійська міська рада):
м. Родинське (Родинська міська рада);
смт Шевченко (Шевченківська селищна рада);
19) м. Макіївка (Макіївська міська рада):
смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте (Грузько-Зорянська селищна рада);
смт Пролетарське, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Свердлове, с. Молочарка, с. Шевченко (Пролетарська селищна рада);
смт Ясинівка, смт Землянки (Ясинівська селищна рада);
смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже (Криничанська селищна рада);
смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Красний Октябр, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове (Нижньокринська селищна рада);
с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокринська сільська рада);
с-ще Новомосковське (Макіївська міська рада);
20) м. Маріуполь (Маріупольська міська рада):
смт Сартана (Сартанська селищна рада);
смт Старий Крим (Старо-Кримська селищна рада);
смт Талаківка, с. Гнутове, с-ще Ломакине (Талаківська селищна рада);
21) м. Новогродівка (Новогродівська міська рада);
22) м. Селидове (Селидівська міська рада):
м. Гірник (Гірницька міська рада);
м. Українськ (Українська міська рада);
смт Курахівка, смт Гостре (Курахівська селищна рада);
смт Цукурине (Цукуринська селищна рада);
смт Вишневе, смт Комишівка (Селидівська міська рада);
23) м Слов’янськ (Слов’янськ міська рада):
м. Миколаївка (Миколаївська міська рада);
м. Святогірськ (Святогірська міська рада);
24) м. Сніжне (Сніжнянська міська рада):
смт Андріївка (Андріївська селищна рада);
смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове (Гірницька селищна рада);
смт Залісне (Залісненська селищна рада);
смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Червоний Жовтень (Первомайська селищна рада);
смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське (Сєверна селищна рада);
25) м. Торез (Торезька міська рада):
смт Пелагіївка (Пелагіївська селищна рада);
смт Розсипне (Розсипненська селищна рада);
26) м. Харцизьк (Харцизька міська рада):
м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки (Зугреська міська рада);
м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки (Іловайська міська рада);
смт Зуївка (Зуївська селищна рада);
смт Троїцько-Харцизьк, смт Войкове, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче (Троїцько-Харцизька селищна рада);
смт Гірне, с-ще Ведмеже (Харцизька міська рада);
27) м Шахтарськ (Шахтарська міська рада):
смт Контарне, смт Московське (Контарнівська селищна рада);
смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка (Сердитенська селищна рада);
смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки (Стіжківська селищна рада);
с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко (Шахтарська міська рада);
28) м. Ясинувата (Ясинуватська міська рада).
2. Райони:
1) Амвросіївський район:
м. Амвросіївка (Амвросіївська міська рада);
смт Войковський, с-ще Обрізне (Войковська селищна рада);
смт Кутейникове (Кутейниківська селищна рада);
смт Новоамвросіївське (Новоамвросіївська селищна рада);
с. Артемівка, с. Карпово-Надеждинка, с. Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Овочеве, с-ще Рубашкине (Артемівська сільська рада);
с. Білоярівка, с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка (Білоярівська сільська рада);
с. Благодатне, с. Велике Мішкове, с-ще Жукова Балка, с-ще Котовського, с. Мала Шишівка, с. Новоклинівка, с. Новопетрівське, с-ще Родники, с. Свистуни, с. Сіятель (Благодатнівська сільська рада);
с. Василівка, с. Кошарне, с. Мокроєланчик, с. Петропавлівка (Василівська сільська рада);
с. Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне (Єлизавето-Миколаївська сільська рада);
с. Зелене, с. Вербівка, с. Садове, с. Федорівка (Зеленівська сільська рада);
с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне (Кленівська сільська рада);
с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське (Лисиченська сільська рада);
с-ще Металіст, с-ще Бондаревське (Металістівська сільська рада);
с. Многопілля, с. Агрономічне, с-ще Володарського, с-ще Грабське, с. Григорівка, с-ще Кобзарі, с. Полтавське, с-ще Придорожнє, с. Червоносільське (Многопільська сільська рада);
с. Новоіванівка, с. Киселівка, с. Ленінське, с. Новоєланчик, с. Ольгинське, с. Павлівське, с-ще Улянівське (Новоіванівська сільська рада);
с. Олексіївське, с. Григорівка, с. Комишуваха, с. Новопетрівське, с. Новоукраїнське, с. Семенівське (Олексіївська сільська рада);
с. Степано-Кринка, с. Покровка, с. Русько-Орлівка (Степано-Кринська сільська рада);
с. Успенка, с-ще Виселки, с. Калинове, с-ще Катеринівка, с. Манич, с-ще Степне (Успенська сільська рада);
2) Артемівський район:
м. Сіверськ (Сіверська міська рада);
смт Луганське, с. Красний Пахар, с. Криничне, с. Лозове, с. Миронівка, с. Розсадки, с-ще Роти (Луганська селищна рада);
с. Бахмутське, с-ще Підгородне (Бахмутська сільська рада);
с. Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне (Берестівська сільська рада);
с. Васюківка, с. Бондарне, с. Петрівське, с. Сакко і Ванцетті, с. Федорівка, с. Хромівка (Васюківська сільська рада);
с. Верхньокам’янське, с. Івано-Дар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокам’янська сільська рада);
с. Володимирівка, с. Пилипчатине, с. Стряпівка, с. Трипілля (Володимирівська сільська рада);
с. Дронівка, с. Платонівка (Дронівська сільська рада);
с. Зайцеве, с. Вершина, с. Весела Долина (Зайцівська сільська рада);
с. Званівка, с. Кузьминівка, с. Переїзне (Званівська сільська рада);
с-ще Калініна, с. Богданівка, с. Григорівка (Калінінська сільська рада),
с. Клинове, с. Відродження, с. Мідна Руда (Клинівська сільська рада);
с. Кодема, с. Дача, с. Миколаївка, с. Миколаївка Друга, с. Одрадівка (Кодемська сільська рада);
с. Комуна, с. Калинівка, с. Логвинове (Комунівська сільська рада);
с. Красне, с. Андріївка, с-ще Артемівське, с. Берхівка, с. Кліщіївка (Красненська сільська рада);
с. Міньківка, с. Голубівка, с. Дубово-Василівка, с. Оріхово-Василівка, с. Привілля (Міньківська сільська рада);
с. Никифорівка, с. Діброва, с. Липівка, с. Федорівка Друга (Никифорівська сільська рада);
с. Новогригорівка, с. Нижнє Лозове, с. Санжарівка (Новогригорівська сільська рада);
с-ще Новолуганське, с-ще Доломітне, с. Семигір’я, с-ще Травневе (Новолуганська сільська рада);
с-ще Опитне, с-ще Зеленопілля, с. Іванград, с-ще Ягідне (Опитненська сільська рада);
с. Парасковіївка, с. Благодатне, с. Залізнянське (Парасковіївська сільська рада);
с. Покровське, с. Нова Кам’янка (Покровська сільська рада);
с. Різниківка, с. Кірове (Різниківська сільська рада);
с. Роздолівка, с. Краснополівка, с. Миколаївка (Роздолівська сільська рада);
с. Серебрянка, с. Григорівка (Серебрянська сільська рада);
с. Яковлівка, с. Білогорівка, с. Василівка, с. Веселе, с. Липове (Яковлівська сільська рада);
3) Великоновосілківський район:
смт Велика Новосілка, с. Времівка, с. Нескучне, с. Новий Комар, с-ще Октябр (Великоновосілківська селищна рада);
с. Андріївка, с. Петропавлівка, с. Слов’янка, с. Шевченко (Андріївська сільська рада);
с. Багатир, с. Зелений Кут, с. Новоукраїнка, с. Олексіївка (Багатирська сільська рада);
с. Євгенівка (Євгенівська сільська рада);
с. Зелене Поле, с. Новопіль, с. Новосілка (Зеленопільська сільська рада);
с. Іскра, с-ще Зелений Гай (Іскрівська сільська рада);
с. Комар, с. Веселе, с. Дніпроенергія, с. Запоріжжя, с. Новоочеретувате, с. Скудне, с. Федорівка, с. Червона Зірка, с. Ялта (Комарська сільська рада);
с. Костянтинопіль, с-ще Розлив, с. Улакли (Костянтинопільська сільська рада);
с. Красна Поляна (Краснополянська сільська рада);
с. Новопетриківка, с. Георгіївка, с. Малий Керменчик, с. Ялинське (Новопетриківська сільська рада);
с-ще Октябрське, с-ще Новодонецьке, с. Новомайорське (Октябрська сільська рада);
с. Піддубне, с. Грушівське, с. Карла Маркса, с. Новохатське, с-ще Перебудова, с. Толстой (Піддубненська сільська рада);
с-ще Роздольне, с-ще Одрадне (Роздольненська сільська рада);
с. Старомайорське, с. Макарівка, с. Рівнопіль, с. Сторожеве, с-ще Урожайне (Старомайорська сільська рада);
с. Старомлинівка, с. Володине, с. Завітне Бажання, с-ще Ключове, с. Орлинське (Старомлинівська сільська рада);
с. Шахтарське, с-ще Золота Нива, с-ще Ясна Поляна (Шахтарська сільська рада);
с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с. Вільне Поле, с. Воскресенка, с-ще Комишуваха, с. Олександроград, с. Привільне (Шевченківська сільська рада);
4) Волноваський район:
м. Волноваха, с. Новогригорівка, с. Новопавлівка, с. Трудове (Волноваська міська рада);
смт Благодатне, смт Комсомольський (Благодатненська селищна рада);
смт Володимирівка (Володимирівська селищна рада);
смт Донське (Донська селищна рада);
смт Новотроїцьке (Новотроїцька селищна рада);
смт Оленівка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне, с-ще Новомиколаївка, с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада);
смт Ольгинка, с. Лісне, с. Пільне (Ольгинська селищна рада);
с. Анадоль, с. Полкове (Анадольська сільська рада);
с. Андріївка, с. Доля (Андріївська сільська рада);
с. Бугас (Бугаська сільська рада);
с. Валер’янівка, с. Благовіщенка, с. Зелений Гай (Валер’янівська сільська рада);
с. Вільне (Вільненська сільська рада);
с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);
с. Єгорівка, с. Шевченко (Єгорівська сільська рада);
с. Зачатівка, с-ще Зачатівка (Зачатівська сільська рада);
с. Златоустівка, с. Веселе, с. Голубицьке, с. Затишне, с. Малинівка, с. Новомиколаївка (Златоустівська сільська рада);
с. Іванівка, с. Новотатарівка (Іванівська сільська рада);
с. Калініне (Калінінська сільська рада);
с. Кіровське (Кіровська сільська рада);
с. Краснівка, с. Знаменівка (Краснівська сільська рада);
с. Любівка, с. Червоне (Любівська сільська рада);
с. Микільське (Микільська сільська рада);
с. Миколаївка, с. Богданівка, с. Вікторівка, с. Новогнатівка (Миколаївська сільська рада);
с. Новоандріївка, с. Кирилівка (Новоандріївська сільська рада);
с. Новоолексіївка, с. Лідине (Новоолексіївська сільська рада);
с. Октябрське, с. Лазарівка, с. Петрівське, с. Шевченко (Октябрська сільська рада);
с. Петрівське (Петрівська сільська рада);
с. Привільне (Привільненська сільська рада);
с. Прохорівка, с. Малогнатівка, с. Тарасівка, с. Чичеріне (Прохорівська сільська рада);
с. Рибинське, с. Ближнє, с. Василівка, с. Трудівське (Рибинська сільська рада);
с. Рівнопіль, с. Передове (Рівнопільська сільська рада);
с. Свободне (Свободненська сільська рада);
с. Степне, с. Кропивницьке (Степнянська сільська рада);
с. Хлібодарівка (Хлібодарівська сільська рада);
5) Володарський район:
смт Володарське, с-ще Лісне, с. Новоянисоль (Володарська селищна рада);
с. Бойове, с. Малинівка, с. Новогригорівка, с. Паннівка, с. Суженка (Боївська сільська рада);
с. Зелений Яр, с. Веселе, с. Лугове, с. Садове, с. Федорівка (Зеленоярська сільська рада);
с. Зоря, с. Водяне, с. Гранітне, с. Приовражне (Зорянська сільська рада);
с. Кальчик, с. Кирилівка, с. Кірове (Кальчицька сільська рада);
с. Касянівка, с-ще Асланове, с. Ключове, с. Кременівка, с. Македонівка, с. Херсонес (Касянівська сільська рада);
с. Малоянисоль, с. Катеринівка, с. Труженка (Малоянисольська сільська рада);
с. Новокраснівка, с. Кальчинівка, с. Назарівка, с. Українка (Новокраснівська сільська рада);
с. Республіка, с. Ксенівка, с. Новороманівка, с. Сергіївка (Республіканська сільська рада);
с. Старченкове (Старченківська сільська рада);
с. Тополине, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Перемога, с. Шевченко (Тополинська сільська рада);
6) Добропільський район:
смт Святогорівка, с. Вікторівка, с. Вірівка, с. Копані, с. Нововікторівка, с. Новоукраїнка (Святогорівська селищна рада);
с. Ганнівка, с. Кутузовка, с. Рубіжне (Ганнівська сільська рада);
с. Добропілля, с. Красноподілля, с. Матяшеве, с. Новогришине (Добропільська сільська рада);
с. Золотий Колодязь, с. Веселе, с. Грузьке, с. Кучерів Яр, с. Лідине, с. Мар’ївка, с. Новотроїцьке, с. Петрівське (Золотоколодязька сільська рада);
с. Криворіжжя, с. Артема, с. Завидо-Борзенка, с. Завидо-Кудашеве, с. Зелене, с. Новокриворіжжя, с. Новомар’ївка, с. Новофедорівка, с. Ракша (Криворізька сільська рада);
с. Никанорівка, с. Бойківка, с. Вільне, с-ще Дорожнє, с. Іванівка, с-ще Маяк, с. Рози Люксембург, с. Суворове (Никанорівська сільська рада);
с. Нововодяне, с. Благодать, с. Веселе Поле, с. Первомайське, с. Урицьке (Нововодянська сільська рада);
с. Новоторецьке, с. Володимирівка, с. Коптєве, с. Панківка (Новоторецька сільська рада);
с. Октябрське, с. Торецьке (Октябрська сільська рада);
с-ще Світле, с-ще Красноярське, с-ще Новий Донбас, с-ще Шевченко (Світлівська сільська рада);
с. Шилівка, с. Василівка, с. Гуліве, с. Кам’янка, с. Леніна, с. Лиман, с. Новоолександрівка, с. Петрівське, с. Юр’ївка (Шилівська сільська рада);
7) Костянтинівський район:
с-ще Артема, с-ще Розкішне, с. Степанівка (Артемівська сільська рада);
с. Білокузьминівка (Білокузьминівська сільська рада);
с. Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с. Клинове, с. Попасне (Віролюбівська сільська рада);
с-ще Зоря (Зорянська сільська рада);
с. Іванопілля, с. Біла Гора, с. Диліївка, с. Неліпівка, с. Олександро-Шультине (Іванопільська сільська рада);
с. Ілліча, с-ще Бересток (Іллічівська сільська рада);
с. Катеринівка, с-ще Клебан-Бик, с. Плещіївка (Катеринівська сільська рада)
с. Кіндратівка, с. Куртівка, с. Осикове (Кіндратівська сільська рада);
с. Маркове, с. Майське, с. Новомаркове, с. Федорівка (Марківська сільська рада);
с. Миколаївка, с. Подільське (Миколаївська сільська рада);
с. Миколайпілля (Миколайпільська сільська рада);
с. Артемівка (Новоартемівська сільська рада);
с-ще Новодмитрівка, с. Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне (Новодмитрівська сільська рада);
с. Нова Полтавка (Новополтавська сільська рада);
с. Олександро-Калинове, с. Яблунівка (Олександро-Калинівська сільська рада);
с. Полтавка, с. Попів Яр, с. Русин Яр (Полтавська сільська рада);
с. Правдівка, с. Гнатівка, с. Калинове, с. Романівка (Правдівська сільська рада);
с. Предтечине, с. Ступочки (Предтечинська сільська рада);
с. Тарасівка, с. Березівка, с. Водяне Друге, с. Зелене Поле, с. Новооленівка, с. Олександропіль (Тарасівська сільська рада);
с. Торське, с. Новопавлівка, с. Павлівка, с. Петрівка, с-ще Приют, с. Райське, с. Торецьке (Торська сільська рада);
8) Красноармійський район:
смт Гродівка, с. Журавка, с. Красний Яр, с. Крутий Яр, с. Миколаївка, с. Московське, с. Промінь (Гродівська селищна рада);
смт Новоекономічне, с. Балаган, с. Луначарське, с. Миколаївка, с. Михайлівка, с. Разіне (Новоекономічна селищна рада);
смт Удачне, с. Леніне, с. Муравка, с. Новомиколаївка, с. Новосергіївка (Удачненська селищна рада);
с. Гришине (Гришинська сільська рада);
с. Іванівка, с. Веселе, с. Вовче, с. Євгенівка, с. Лисичне, с-ще Лозуватське, с. Новоторецьке, с. Прогрес, с. Свиридонівка, с. Сергіївка (Іванівська сільська рада);
с. Красне, с. Берестки, с. Зоря, с. Новодмитрівка (Красненська сільська рада);
с. Лисівка, с. Гнатівка, с. Даченське, с. Зелене, с. Новий Труд, с. Новопавлівка, с. Новоукраїнка, с. Ріг, с. Сухий Яр, с-ще Чунишине (Лисівська сільська рада);
с. Миколаївка, с. Завітне, с. Калинове, с. Маринівка, с. Новожеланне, с. Орлівка, с-ще Птиче (Миколаївська сільська рада);
с. Миролюбівка, с. Єлизаветівка (Миролюбівська сільська рада);
с. Михайлівка, с. Мемрик (Михайлівська сільська рада);
с. Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне (Новоєлизаветівська сільська рада);
с. Новоолександрівка, с. Баранівка, с. Воздвиженка, с. Тимофіївка (Новоолександрівська сільська рада);
с. Новотроїцьке, с. Жовте, с. Нововасилівка, с. Новоолександрівка, с. Новооленівка, с-ще Новопустинка, с. Успенівка (Новотроїцька сільська рада);
с-ще Перше Травня, с-ще Димитрове, с. Троянда (Першотравнева сільська рада);
с. Петрівка, с. Воровське, с. Ленінське, с. Новоолексіївка, с. Пустинка (Петрівська сільська рада);
с. Піщане, с. Вовкове, с. Звірове, с. Солоне (Піщанська сільська рада);
с. Рівне, с. Красний Лиман, с. Сухецьке (Рівненська сільська рада);
с. Сергіївка, с. Калініне (Сергіївська сільська рада);
с. Срібне, с. Богданівка, с. Запоріжжя, с. Новоандріївка, с. Петровського, с. Преображенка, с. Троїцьке, с. Українка, с. Ясенове (Срібненська сільська рада);
с. Улянівка, с. Мирне, с. Шевченко Перше (Улянівська сільська рада);
9) Краснолиманський район:
смт Дробишеве, с. Дерилове (Дробишевська селищна рада);
смт Кіровськ, с. Торське (Кіровська селищна рада);
смт Новоселівка (Новоселівська селищна рада);
смт Ямпіль, с. Закітне (Ямпільська селищна рада);
смт Ярова, с. Олександрівка, с-ще Соснове (Ярівська селищна рада);
с. Коровій Яр (Коровоярська сільська рада);
с. Крива Лука, с. Діброва, с. Іллічівка, с. Каленики (Криволуцька сільська рада);
с. Рідкодуб, с. Карпівка, с. Катеринівка, с. Липове, с-ще Нове, с. Новомихайлівка (Рідкодубівська сільська рада);
с. Рубці, с. Вовчий Яр, с. Лозове (Рубцівська сільська рада);
с. Терни, с-ще Дзержинське, с. Іванівка, с. Колодязі, с. Новосадове, с. Ямполівка (Тернівська сільська рада);
с. Шандриголове, с. Зелена Долина, с. Середнє (Шандриголівська сільська рада);
с. Яцьківка, с. Кримки (Яцьківська сільська рада);
10) Мар’їнський район:
м. Красногорівка (Красногорівська міська рада);
м. Курахове, смт Іллінка, с-ще Острівське, с-ще Старі Терни, с. Степанівка (Курахівська міська рада);
м. Мар’їнка, с. Побєда (Мар’їнська міська рада);
смт Олександрівка (Олександрівська селищна рада);
смт Старомихайлівка (Старомихайлівська селищна рада);
с. Богоявленка (Богоявленська сільська рада);
с. Галицинівка, с. Долинівка, с. Карлівка, с. Лісівка (Галицинівська сільська рада);
с. Дачне, с. Гігант, с. Дальнє, с. Зеленівка, с. Островського, с. Сухі Яли, с. Янтарне (Дачненська сільська рада);
с. Єлизаветівка, с. Іллінка, с. Романівка (Єлизаветівська сільська рада);
с. Зоряне, с. Желанне Друге, с. Желанне Перше, с. Олександропіль (Зорянська сільська рада);
с. Катеринівка, с. Антонівка (Катеринівська сільська рада);
с. Костянтинівка (Костянтинівська сільська рада);
с. Луганське, с. Кремінець, с. Сигнальне, с. Славне (Луганська сільська рада);
с. Максимільянівка, с. Георгіївка (Максимільянівська сільська рада);
с. Новомихайлівка, с. Парасковіївка (Новомихайлівська сільська рада);
с. Новоселидівка, с. Вовченка, с. Вознесенка, с. Ізмайлівка, с. Кремінна Балка (Новоселидівська сільська рада);
с. Новоукраїнка, с. Максимівка, с. Пречистівка (Новоукраїнська сільська рада);
с. Павлівка (Павлівська сільська рада);
с. Степне, с. Березове, с. Водяне, с. Солодке, с. Тарамчук (Степненська сільська рада);
с. Успенівка, с. Веселий Гай, с. Ганнівка, с. Трудове (Успенівська сільська рада);
11) Новоазовський район:
м. Новоазовськ, с. Гусельщикове, с. Козлівка, с. Самсонове (Новоазовська міська рада);
смт Сєдове, с-ще Обрив (Сєдовська селищна рада);
с. Безіменне, с. Веденське, с. Качкарське, с. Митьково-Качкарі, с. Роза (Безіменська сільська рада);
с. Виноградне, с. Піонерське, с. Приморське (Виноградненська сільська рада);
с. Козацьке, с. Порохня, с. Шевченко (Козацька сільська рада);
с. Комінтернове, с. Водяне, с. Заїченко (Комінтернівська сільська рада);
с. Красноармійське, с. Куликове, с. Октябр (Красноармійська сільська рада);
с. Лебединське, с-ще Калинівка, с. Сопине (Лебединська сільська рада);
с. Павлопіль, с. Пищевик, с. Черненко (Павлопільська сільська рада);
с. Приморське, с. Набережне, с. Первомайське, с. Соснівське, с. Українське (Приморська сільська рада);
с. Рози Люксембург, с. Веселе, с. Кузнеці, с. Маркине, с. Патріотичне, с. Холодне (Розівська сільська рада);
с. Самійлове, с. Ванюшкине, с. Клинкине, с. Ковське, с. Щербак (Самійлівська сільська рада);
с. Саханка, с. Дзержинське, с. Ленінське (Саханська сільська рада);
с. Хомутове, с. Бессарабка, с. Вітава, с. Сєдово-Василівка (Хомутівська сільська рада);
с. Широкине, с. Бердянське (Широкинська сільська рада);
12) Олександрівський район:
смт Олександрівка, с. Варварівка, с. Дмитро-Дар’ївка, с. Левадне, с. Надеждівка, с. Новополтавка, с. Петрівка Перша, с. Софіївка (Олександрівська селищна рада);
с. Беззаботівка, с. Дмитроколине, с. Новоандріївка, с. Новостепанівка, с. Роздолля, с. Софіїно-Лиман (Беззаботівська сільська рада);
с. Весела Гора, с-ще Новоявленка, с-ще Самарське (Веселогірська сільська рада);
с. Високопілля, с. Запаро-Мар’ївка (Високопільська сільська рада);
с. Золоті Пруди (Золотопрудська сільська рада);
с. Іверське, с. Новосамарське, с. Шостаківка (Іверська сільська рада);
с. Криниці, с. Куроїдівка, с. Федорівка (Криничанська сільська рада);
с. Мирна Долина, с. Бузинівка, с. Мар’ївка, с. Новознаменівка (Мирнодолинська сільська рада);
с. Михайлівка, с. Львівка, с. Шаврове (Михайлівська сільська рада);
с. Некременне (Некременська сільська рада);
с. Новоолександрівка, с. Єлизаветівка, с. Зелене, с. Карпівка, с. Новий Кавказ, с. Новобахметьєве, с. Новопригоже (Новоолександрівська сільська рада);
с. Очеретине, с. Голубівка, с. Громова Балка (Очеретинська сільська рада);
с. Петрівка Друга, с. Зелений Брід, с. Знаменівка, с. Микільське, с. Пасічне (Петрівська Друга сільська рада);
с. Спасько-Михайлівка, с. Катеринівка, с. Курицине, с. Новопетрівка, с. Новосергіївка, с. Шевченко (Спасько-Михайлівська сільська рада);
с. Староварварівка, с. Яковлівка (Староварварівська сільська рада);
с. Степанівка, с. Новоіверське, с. Новопавлівка, с. Самійлівка (Степанівська сільська рада);
13) Першотравневий район:
смт Мангуш (Мангушська селищна рада);
смт Ялта, с. Азовське, с. Юр’ївка (Ялтинська селищна рада);
с. Бердянське, с. Агробаза, с. Приазовське, с. Радянська Україна, с. Шевченко (Бердянська сільська рада);
с. Іллічівське, с-ще Рибацьке, с. Червоне, с. Широка Балка (Іллічівська сільська рада);
с. Комишувате, с. Дем’янівка, с Червона Україна (Комишуватська сільська рада);
с. Мелекіне, с. Білосарайська Коса, с. Бурякова Балка, с. Глибоке, с. Огороднє, с. Портівське (Мелекінська сільська рада);
с. Стародубівка, с. Захарівка (Стародубівська сільська рада);
с. Урзуф, с. Бабах-Тарама (Урзуфська сільська рада);
14) Слов’янський район:
смт Андріївка (Андріївська селищна рада);
смт Билбасівка, с. Торець (Билбасівська селищна рада);
смт Райгородок, смт Донецьке, с. Карпівка, с. Селезнівка (Райгородоцька селищна рада);
смт Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки (Черкаська селищна рада);
с. Андріївка, с. Варварівка, с. Новоандріївка (Андріївська сільська рада);

 


с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);
с. Долина, с. Богородичне, с. Краснопілля, с. Мазанівка (Долинська сільська рада);
с. Малинівка, с. Васютинське, с. Никонорівка, с. Оріхуватка, с. Першомар’ївка, с. Тихонівка, с. Юрківка (Малинівська сільська рада);
с. Маяки, с. Пришиб, с. Сидорове, с. Тетянівка (Маяківська сільська рада);
с-ще Мирне (Мирненська сільська рада);
с. Олександрівка, с. Красноармійське, с. Октябрське, с. Троїцьке (Олександрівська сільська рада);
с. Прелесне, с. Майдан (Прелесненська сільська рада);
с. Привілля (Привільська сільська рада);
с. Рай-Олександрівка, с. Пискунівка, с. Стародубівка (Рай-Олександрівська сільська рада);
с. Сергіївка, с. Роганське (Сергіївська сільська рада);
с. Хрестище, с. Адамівка, с. Глибока Макатиха, с. Микільське (Хрестищенська сільська рада);
15) Старобешівський район:
м. Комсомольське (Комсомольська міська рада);
смт Новий Світ (Новосвітська селищна рада);
смт Старобешеве (Старобешівська селищна рада);
с. Комунарівка, с. Кам’янка, с. Піщане (Комунарівська сільська рада);
с. Кумачове, с. Берестове, с. Вишневе, с. Глинка, с. Культура, с. Лужки, с. Побєда, с. Світлий Луч, с. Шевченко (Кумачівська сільська рада);
с. Мар’янівка, с-ще Калініна, с-ще Кірове, с-ще Менчугове, с. Новобешеве, с. Новоселівка, с. Обільне, с. Придорожнє (Мар’янівська сільська рада);
с. Новозар’ївка, с. Андріївка, с-ще Бурне, с. Веселе, с. Войкове, с. Воровське, с. Зелене, с. Кам’янка, с-ще Колоски, с. Широке (Новозар’ївська сільська рада);
с. Новокатеринівка, с. Берегове, с. Ленінське, с. Прохорівське, с. Ребрикове, с-ще Строїтель, с. Шевченко, с. Шмідта (Новокатеринівська сільська рада);
с. Олександрівка, с. Андріївка, с. Вознесенка, с. Горбатенко, с. Світле, с. Чумаки (Олександрівська сільська рада);
с. Осикове (Осиківська сільська рада);
с. Петрівське, с-ще Зернове, с-ще Кипуча Криниця, с. Підгірне, с-ще Родникове (Петрівська сільська рада);
с. Роздольне, с. Василівка (Роздольненська сільська рада);
с. Сонцеве, с. Краснопілля, с. Новомихайлівка (Сонцевська сільська рада);
с. Стила, с. Петрівське (Стильська сільська рада);
16) Тельманівський район:
смт Андріївка, с-ще Бахчовик, с-ще Дружне, с-ще Обільне (Андріївська селищна рада);
смт Мирне (Мирненська селищна рада);
смт Тельманове, с. Зернове (Тельманівська селищна рада);
с. Гранітне, с. Старомар’ївка (Гранітненська сільська рада);
с. Конькове, с. Іванівка, с. Калініне, с. Октябрське, с. Самсонове (Коньковська сільська рада);
с. Кузнецово-Михайлівка, с. Котляревське (Кузнецово-Михайлівська сільська рада);
с. Лукове, с. Григорівка, с. Запорожець, с. Каплани, с. Миколаївка, с. Петрівське, с. Тавричеське, с. Шевченко (Луківська сільська рада);
с. Михайлівка, с. Греково-Олександрівка, с. Зелений Гай, с. Зорі, с. Новоолександрівка, с. Радянське, с. Садки, с. Тернівка (Михайлівська сільська рада);
с. Мічуріне, с. Богданівка, с. Вершинівка, с. Красний Октябр, с. Нова Мар’ївка, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Розівка (Мічурінська сільська рада);
с. Новоселівка, с. Запорізьке, с. Кам’янка, с-ще Маловодне, с. Новоселівка Друга, с. Степанівка (Новоселівська сільська рада);
с. Первомайське, с. Воля, с. Черевківське (Первомайська сільська рада);
с. Свободне, с. Дерсове, с. Чумак (Свободненська сільська рада);
с. Старогнатівка, с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада);
с. Староласпа, с. Біла Кам’янка, с. Новоласпа (Староласпинська сільська рада);
с. Чермалик, с. Орловське, с. Федорівка (Чермалицька сільська рада);
17) Шахтарський район:
с. Велика Шишівка, с. Тернове, с. Шапошникове (Великошишівська сільська рада);
с. Грабове, с-ще Балочне, с. Рівне (Грабівська сільська рада);
с. Дмитрівка, с. Верхній Кут, с. Дібрівка, с. Зрубне, с-ще Кожевня, с. Латишеве, с. Передерієве, с. Розсипне, с. Чугуно-Крепинка (Дмитрівська сільська рада);
с. Золотарівка, с. Дубівка, с. Новомиколаївка, с. Новопелагіївка (Золотарівська сільська рада);
с. Малоорлівка, с. Комишатка, с. Новоорлівка, с-ще Славне, с. Шевченко (Малоорлівська сільська рада);
с. Мануйлівка, с. Петрівське (Мануйлівська сільська рада);
с. Нікішине, с. Веселе, с. Круглик, с-ще Кумшацьке, с-ще Рідкодуб (Нікішинська сільська рада);
с. Орлово-Іванівка, с. Михайлівка, с-ще Степне (Орлово-Іванівська сільська рада);
с. Петропавлівка, с. Красний Луч, с-ще Польове, с. Стіжкове (Петропавлівська сільська рада);
с. Розівка, с. Шевченко (Розівська сільська рада);
с. Розсипне, с. Димитрова, с. Стрюкове, с. Тимофіївка (Розсипненська сільська рада);
с-ще Садове, с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко, с-ще Зачатівка, с-ще Молодецьке (Садівська сільська рада);
с. Степанівка, с. Маринівка, с. Саурівка, с. Тарани, с. Червона Зоря (Степанівська сільська рада);
18) Ясинуватський район:
смт Верхньоторецьке, с. Василівка, с-ще Красний Партизан, с. Троїцьке (Верхньоторецька селищна рада);
смт Желанне, с-ще Восход (Желаннівська селищна рада);
смт Очеретине, смт Керамік (Очеретинська селищна рада);
с. Красногорівка, с. Веселе, с-ще Кам’янка, с. Новоселівка Друга (Красногорівська сільська рада);
с. Новобахмутівка (Новобахмутівська сільська рада);
с. Новоселівка Перша, с. Межове, с. Новопокровське, с. Скучне (Новоселівська Перша сільська рада);
с. Орлівка, с. Бердичі, с-ще Ласточкине, с-ще Петрівське, с. Семенівка, с. Тоненьке, с. Уманське, с. Яснобродівка (Орлівська сільська рада);
с. Первомайське, с-ще Невельське, с. Нетайлове (Первомайська сільська рада);
с-ще Піски, с. Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне (Пісківська сільська рада);
с. Розівка, с. Новоселівка, с. Пантелеймонівка (Розівська сільська рада);
с. Соловйове, с. Архангельське, с. Новобахмутівка, с. Новокалинове, с. Сокіл (Соловйовська сільська рада);
с. Спартак, с. Веселе, с-ще Каштанове, с-ще Крута Балка, с-ще Мінеральне, с-ще Опитне, с. Яковлівка (Спартаківська сільська рада).

Луганская область

1. Міста (города) обласного значення:
1) м. Луганськ (Луганська міська рада):
м. Олександрівськ, с-ще Дзержинське, с-ще Тепличне (Олександрівська міська рада);
смт Ювілейне (Ювілейна селищна рада);
м. Щастя (Щастинська міська рада);
2) м. Алчевськ (Алчевська міська рада);
3) м. Антрацит (Антрацитівська міська рада):
смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка (Боково-Платівська селищна рада);
смт Верхній Нагольчик (Верхньонагольчицька селищна рада);
смт Дубівський, с. Оріхове (Дубівська селищна рада);
смт Кам’яне (Кам’янська селищна рада);
смт Кріпенський (Кріпенська селищна рада);
смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове (Щотівська селищна рада);
4) м. Брянка (Брянківська міська рада):
смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка (Южно-Ломуватська селищна рада);
смт Глибокий (Брянківська міська рада);
5) м. Кіровськ (Кіровська міська рада):
смт Донецький (Донецька селищна рада);
смт Новотошківське (Новотошківська селищна рада);
смт Червоногвардійське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське (Червоногвардійська селищна рада);
6) м. Красний Луч (Краснолуцька міська рада):
м. Вахрушеве, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний (Вахрушівська міська рада);
м. Міусинськ, с. Корінне, с Лісне, с. Новоєлизаветівка (Міусинська міська рада);
м. Петровське, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка (Петровська міська рада);
смт Запоріжжя, с. Артема, с-ще Комендантське (Запорізька селищна рада);
смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка (Софіївська селищна рада);
смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний (Хрустальненська селищна рада);
смт Штерівка (Штерівська селищна рада);
7) м. Краснодон (Краснодонська міська рада):
м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне (Молодогвардійська міська рада);
м. Суходільськ (Суходільська міська рада);
смт Енгельсове, смт Гірне, с-ще Широке (Енгельсівська селищна рада);
смт Ізварине, смт Краснодарський (Ізваринська селищна рада);
смт Краснодон, с-ще Світличне (Краснодонська селищна рада);
смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський (Сєверна селищна рада);
смт Урало-Кавказ, с-ще Західний (Урало-Кавказька селищна рада);
8) м. Лисичанськ (Лисичанська міська рада):
м. Новодружеськ (Новодружеська міська рада);
м. Привілля (Привільська міська рада);
9) м Первомайськ (Первомайська міська рада):
м. Гірське (Гірська міська рада);
м. Золоте (Золотівська міська рада);
смт Нижнє (Нижненська селищна рада);
смт Тошківка (Тошківська селищна рада);
10) м. Ровеньки (Ровеньківська міська рада):
смт Дзержинський (Дзержинська селищна рада);
смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка (Кленова селищна рада);
смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине (Михайлівська селищна рада);
смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка (Нагольно-Тарасівська селищна рада);
смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка (Новодар’ївська селищна рада);
смт Пролетарський, с-ще Новоукраїнка, с. Чапаєвка (Пролетарська селищна рада);
смт Ясенівський, с Красний Колос (Ясенівська селищна рада);
с. Благівка, с. Грибуваха, с Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка (Благівська сільська рада);
11) м. Рубіжне (Рубіжанська міська рада);
12) м. Свердловськ (Свердловська міська рада):
м. Червонопартизанськ (Червонопартизанська міська рада);
смт Володарськ, смт Павлівка (Володарська селищна рада);
смт Калінінський с. Кондрюче, с-ще Хмельницький (Калінінська селищна рада);
смт Комсомольський, с-ще Прохладне (Комсомольська селищна рада);
смт Ленінське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка (Ленінська селищна рада);
смт Шахтарське, с-ще Киселеве (Шахтарська селищна рада);
13) м. Сєвєродонецьк (Сєвєродонецька міська рада):
смт Борівське, с. Боброве, с. Осколонівка (Борівська селищна рада);
смт Сиротине, смт Воронове, смт Метьолкіне (Сиротинська селищна рада);
с. Воєводівка, с-ще Лісна Дача, с-ще Павлоград, с-ще Синецький (Сєвєродонецька міська рада);
14) м. Стаханов (Стахановська міська рада):
м. Алмазна (Алмазнянська міська рада);
м. Ірміно (Ірмінська міська рада).
2. Райони:
1) Антрацитівський район:
смт Єсаулівка (Єсаулівська селищна рада);
смт Іванівка, с-ще Ковильне, с-ще Степове (Іванівська селищна рада);
смт Красний Кут, с-ще Індустрія, с-ще Тамара, с-ще Урожайне (Краснокутська селищна рада);
смт Маломиколаївка, с. Єлизаветівка, с. Західне (Маломиколаївська селищна рада);
смт Нижній Нагольчик (Нижньонагольчицька селищна рада);
смт Фащівка (Фащівська селищна рада);
с. Бобрикове, с. Вишневе, с. Єгорівка, с. Клуникове, с. Новокраснівка (Бобриківська сільська рада);
с. Дякове, с. Червоний Жовтень (Дяківська сільська рада);
с-ще Кошари, с. Лози (Кошарська сільська рада);
с-ще Краснолуцький, с. Зелений Гай, с-ще Козаківка, с-ще Курган, с-ще Орлівське (Краснолуцька сільська рада);
с. Микитівка, с. Баштевич, с. Ганнівка, с-ще Сонячне, с-ще Широкий (Микитівська сільська рада);
с. Рафайлівка, с. Іллінка, с. Леськине (Рафайлівська сільська рада);
с. Ребрикове, с. Вербівка, с. Картушине, с. Мечетка (Ребриківська сільська рада);
с. Червона Поляна, с. Зеленодільське, с-ще Ковпакове (Червонополянська сільська рада);
2) Біловодський район:
смт Біловодськ (Біловодська селищна рада);
с. Бараниківка, с. Зелеківка (Бараниківська сільська рада);
с. Брусівка (Брусівська сільська рада);
с. Городище, с. Ноздрівка (Городищенська сільська рада);
с. Данилівка, с. Вітрогон, с. Городнє, с. Новодеркул, с. Первомайськ, с. Третяківка (Данилівська сільська рада);
с. Євсуг, с. Гончарове, с. Копані, с. Парневе, с. Привільне (Євсузька сільська рада);
с. Кононівка, с. Гармашівка, с. Лимарівка (Кононівська сільська рада);
с. Литвинівка (Литвинівська сільська рада);
с. Нижньобараниківка (Нижньобараниківська сільська рада);
с. Новолимарівка, с. Крейдяне, с. Роздолля (Новолимарівська сільська рада);
с. Новоолександрівка, с. Степове, с. Тернове (Новоолександрівська сільська рада);
с. Плугатар, с. Новоспасівка, с. Узлісся (Плугатарська сільська рада);
с. Семикозівка (Семикозівська сільська рада);
с. Шуліківка (Шуліківська сільська рада);
3) Білокуракинський район:
смт Білокуракине (Білокуракинська селищна рада);
смт Лозно-Олександрівка, с. Олексапіль, с. Петрівка (Лозно-Олександрівська селищна рада);
с. Бунчуківка, с. Грицаївка (Бунчуківська сільська рада);
с. Дем’янівка, с. Коноплянівка, с. Шовкунівка (Дем’янівська сільська рада);
с. Курячівка, с. Попівка, с. Рудове, с. Хоменкове Перше (Курячівська сільська рада);
с. Лизине, с. Шапарівка (Лизинська сільська рада);
с. Нещеретове, с. Калинівське, с. Паньківка, с. Цілуйкове (Нещеретівська сільська рада);
с. Олександропіль, с. Климівка, с. Ляшківка, с. Приходьківка, с. Романівка (Олександропільська сільська рада);
с. Олексіївка, с. Заїківка, с. Луб’янка (Олексіївська сільська рада);
с. Павлівка, с. Заводянка, с. Стативчине, с. Хоменкове Друге (Павлівська сільська рада);
с. Просторе, с. Картамишеве, с. Маньківка, с. Плахо-Петрівка, с. Світленьке (Просторівська сільська рада);
с. Солідарне, с. Гладкове, с. Калинова Балка, с. Миколаївка (Солідарненська сільська рада);
с. Тимошине, с. Куплювате, с. Новоандріївка, с. Осикове, с. Чабанове (Тимошинська сільська рада);
с-ще Червоноармійське, с. Кочине-Розпасіївка, с. Новопокровка, с. Нянчине, с. Попасне (Червоноармійська сільська рада);
с. Шарівка, с. Лозне (Шарівська сільська рада);
4) Краснодонський район:
смт Великий Лог, с-ще Верхня Краснянка (Великологівська селищна рада);
смт Талове, смт Мирне (Мирненська селищна рада);
смт Новоолександрівка, с. Дубівка (Новоолександрівська селищна рада);
смт Новосвітлівка, с. Катеринівка, с. Лисе (Новосвітлівська селищна рада);
смт Сімейкине, с. Глибоке, с. Красний Яр, с. Радянське (Сімейкинська селищна рада);
с. Білоскелювате, с. Габун, с. Дружне, с. Липове, с. Радісне (Білоскелюватська сільська рада);
с. Великий Суходіл, с. Біленьке, с. Малий Суходіл, с. Підгірне, с. Попівка (Великосуходільська сільська рада);
с. Верхньогарасимівка, с. Власівка, с. Микишівка, с. Нижня Гарасимівка (Верхньогарасимівська сільська рада);
с. Верхньошевирівка, с. Батир, с. Верхньодеревечка, с. Нижньодеревечка, с-ще Орджонікідзе, с-ще Радгоспний (Верхньошевирівська сільська рада);
с. Давидо-Микільське, с. Водоток, с. Іванівка, с. Пантеліївка (Давидо-Микільська сільська рада);
с. Новоганнівка, с. Андріївка, с. Красне (Новоганнівська сільська рада);
с. Пархоменко, с. Берегове, с. Іллівка, с. Кружилівка, с. Новокиївка, с. Огульчанськ, с. Хорошилове, с. Хрящівка (Пархоменківська сільська рада);
с-ще Поріччя, с. Королівка (Поріченська сільська рада);
с. Самсонівка, с. Придорожне (Самсонівська сільська рада);
с-ще Хрящувате, с. Валіївка, с. Видно-Софіївка, с. Вишневий Діл, с. Комісарівка, с. Тернове (Хрящуватенська сільська рада);
5) Кремінський район:
м. Кремінна, с-ще Житлівка, с-ще Кузьмине, с-ще Стара Краснянка, с-ще Червона Діброва (Кремінська міська рада);
смт Красноріченське, с. Залиман, с. Площанка (Красноріченська селищна рада);
с. Бараниківка (Бараниківська сільська рада);
с. Боровеньки (Боровенська сільська рада);
с. Булгаківка, с. Прогрес, с. Шевченко (Булгаківська сільська рада);
с. Варварівка, с. Затишне, с. Крутеньке (Варварівська сільська рада);
с. Голубівка, с. Климівка, с. Скаргівка (Голубівська сільська рада);
с. Єпіфанівка (Єпіфанівська сільська рада);
с. Кудряшівка, с. Індустріальне (Кудряшівська сільська рада);
с. Макіївка, с. Петрівське (Макіївська сільська рада);
с. Михайлівка, с. Пристине (Михайлівська сільська рада);
с. Невське, с. Новолюбівка (Невська сільська рада);
с. Нова Астрахань (Новоастраханська сільська рада);
с. Нововодяне (Нововодянська сільська рада);
с. Новокраснянка, с. Пшеничне, с. Суровцівка (Новокраснянська сільська рада);
с. Новомикільське (Новомикільська сільська рада);
с. Новоолександрівка (Новоолександрівська сільська рада);
с. Червонопопівка, с. Голикове, с. Піщане (Червонопопівська сільська рада);
6) Лутугинський район:
м. Лутугине (Лутугинська міська рада);
смт Біле (Білівська селищна рада);
смт Білоріченський, с-ще Збірне, с-ще Комишуваха, с-ще Комсомолець, с-ще Шимшинівка (Білоріченська селищна рада);
смт Врубівський, смт Леніна, с-ще Новопавлівка (Врубівська селищна рада);
смт Георгіївка, с. Переможне (Георгіївська селищна рада);
смт Успенка, с-ще Мирне (Успенська селищна рада);
смт Челюскінець (Челюскінська селищна рада);
смт Юр’ївка (Юр’ївська селищна рада);
с. Весела Тарасівка, с. Гайове (Веселотарасівська сільська рада);
с. Волнухине, с. Верхня Оріхівка, с. Карла Лібкнехта, с-ще Ключове, с-ще Лісне, с. Новофедорівка, с. Петро-Миколаївка (Волнухинська сільська рада);
с. Іллірія, с. Велика Мартинівка, с. Західне, с. Мала Мартинівка, с. Мала Юр’ївка, с. Ушаківка, с-ще Ясне (Іллірійська сільська рада);
с. Кам’янка, с. Бокове, с. Македонівка, с. Паліївка (Кам’янська сільська рада);
с. Оріхівка, с. Круглик, с. Новобулахівка, с. Шовкова Протока (Оріхівська сільська рада);
с. Першозванівка, с. Глафірівка, с. П’ятигорівка (Першозванівська сільська рада);
с. Розкішне (Розкішнянська сільська рада);
с-ще Фабричне (Фабричненська сільська рада);
7) Марківський район:
смт Марківка, с. Комуна (Марківська селищна рада);
с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна (Бондарівська сільська рада);
с. Гераськівка, с. Рудівка, с. Тернівка (Гераськівська сільська рада);
с. Кабичівка, с. Веселе, с. Липове (Кабичівська сільська рада);
с. Красне Поле, с. Височинівка, с. Гераськівське, с. Каськівка, с. Первомайське (Краснопільська сільська рада);
с. Кризьке, с. Сичівка (Кризька сільська рада);
с. Лісна Поляна, с. Крупчанське, с. Марківське, с. Скородна, с. Тишківка, с. Фартуківка (Ліснополянська сільська рада);
с. Просяне, с. Лимарівка, с. Розсохувате (Просянська сільська рада);
с. Сичанське, с. Бондарне, с. Виноградне, с. Городище, с. Караван-Солодкий, с. Крейдяне, с. Лобасове (Сичанська сільська рада);
8) Міловський район:
смт Мілове, с. Бондарівка, с. Олексіївка, с. Травневе (Міловська селищна рада);
с. Великоцьк, с. Журавське, с. Криничне, с. Червона Зірка, с. Ярське, с. Яснопромінське (Великоцька сільська рада);
с. Зориківка, с. Півнівка (Зориківська сільська рада);
с. Микільське, с. Благодатне, с. Водянолипове, с. Діброва, с. Хоминське, с. Червона Зоря (Микільська сільська рада);
с. Морозівка, с. Зоринівка, с. Шелестівка (Морозівська сільська рада);
с. Мусіївка, с. Кирносове (Мусіївська сільська рада);
с. Новострільцівка, с. Дзержинське, с. Зарічне (Новострільцівська сільська рада);
с. Стрільцівка, с. Калмиківка, с. Новомикільське (Стрільцівська сільська рада);
9) Новоайдарський район:
смт Новоайдар, с. Айдар-Миколаївка, с. Маловенделівка (Новоайдарська селищна рада);
с. Бахмутівка, с. Деменкове, с. Дубове, с. Михайлівка, с. Царівка (Бахмутівська сільська рада);
с. Гречишкине, с. Безгинове, с. Окнине, с. Путилине (Гречишкинська сільська рада);
с. Денежникове (Денежниківська сільська рада);
с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);
с. Колядівка, с. Вовкодаєве (Колядівська сільська рада);
с. Муратове, с. Капітанове (Муратівська сільська рада);
с. Новоохтирка, с. Попасне, с. Степний Яр (Новоохтирська сільська рада);
с. Олексіївка, с. Михайлюки (Олексіївська сільська рада);
с-ще Побєда, с. Чистопілля (Побєдівська сільська рада);
с. Райгородка (Райгородська сільська рада);
с. Смолянинове (Смолянинівська сільська рада);
с. Співаківка (Співаківська сільська рада);
с. Чабанівка, с. Гаврилівка, с. Нижній Суходіл, с. Олександрівка, с. Пурдівка (Чабанівська сільська рада);
с. Штормове, с. Ковпаки, с. Переможне, с. Петренкове, с. Трудове (Штормівська сільська рада);
10) Новопсковський район:
смт Білолуцьк, с. Кубань (Білолуцька селищна рада);
смт Новопсков (Новопсковська селищна рада);
с. Ганусівка, с. Пантюхине, с. Солоне (Ганусівська сільська рада);
с. Донцівка (Донцівська сільська рада);
с. Заайдарівка (Заайдарівська сільська рада);
с. Закотне, с. Лисогорівка (Закотненська сільська рада);
с. Кам’янка, с. Степне (Кам’янська сільська рада);
с. Козлове, с. Залісне, с. Литвинове, с. Світле, с. Шапран (Козлівська сільська рада);
с. Можняківка, с-ще Радгоспний (Можняківська сільська рада);
с. Новобіла (Новобілянська сільська рада);
с. Новорозсош (Новорозсошанська сільська рада);
с. Осинове, с. Ікове, с. Макартетине, с. Тев’яшеве, с. Хворостяне (Осинівська сільська рада);
с. Павленкове, с. Трембачеве (Павленківська сільська рада);
с. Піски, с. Булавинівка (Пісківська сільська рада);
с. Риб’янцеве, с. Писарівка (Риб’янцівська сільська рада);
с. Рогове (Рогівська сільська рада);
с. Танюшівка, с. Березівка, с. Костянтинівка, с. Пелагіївка, с. Синельникове, с. Соснівка (Танюшівська сільська рада);
11) Перевальський район:
м. Артемівськ (Артемівська міська рада);
м. Зоринськ, смт Байрачки (Зоринська міська рада);
м. Перевальськ (Перевальська міська рада);
смт Бугаївка, с. Городнє, с. Малокостянтинівка, с. Троїцьке (Бугаївська селищна рада);
смт Городище (Городищенська селищна рада);
смт Комісарівка, с-ще Боржиківка, с. Вергулівка, с-ще Депрерадівка (Комісарівська селищна рада);
смт Михайлівка, с-ще Карпати (Михайлівська селищна рада);
смт Селезнівка, с-ще Радгоспний, с. Уткине (Селезнівська селищна рада);
смт Фащівка (Фащівська селищна рада);
смт Центральний, с-ще Софіївка (Центральна селищна рада);
смт Чорнухине, с-ще Круглик, с-ще Міус (Чорнухинська селищна рада);
смт Ящикове (Ящиківська селищна рада);
с. Адріанопіль, с. Тімірязєве (Адріанопільська сільська рада);
с. Малоіванівка, с. Красна Зоря, с. Новоселівка (Малоіванівська сільська рада);
с. Петрівка, с. Кам’янка (Петрівська сільська рада);
с-ще Червоний Прапор, с. Веселогорівка, с. Надарівка, с-ще Новий, с. Оленівка, с. Польове, с. Степанівка (Червонопрапорська сільська рада);
12) Попаснянський район:
м. Попасна (Попаснянська міська рада);
смт Білогорівка, с. Верхньокам’янка, с. Золотарівка, с. Шипилівка (Білогорівська селищна рада);
смт Вовчоярівка (Вовчоярівська селищна рада);
смт Врубівка, с-ще Миколаївка, с. Новоіванівка (Врубівська селищна рада);
смт Калинове, с. Калинове-Борщувате, с. Новоолександрівка (Калинівська селищна рада);
смт Комишуваха, с. Вискрива, с. Вікторівка, с-ще Глинокар’єр, с-ще Дружба, с-ще Ниркове, с. Олександропілля (Комишуваська селищна рада);
смт Малорязанцеве, с-ще Лисичанський, с-ще Тополівка (Малорязанцівська селищна рада);
смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ще Лоскутівка, с-ще Підлісне, с. Рай-Олександрівка, с. Устинівка (Мирнодолинська селищна рада);
с. Березівське, с. Катеринівка, с-ще Молодіжне (Березівська сільська рада);
с-ще Голубівське, с. Оріхове (Голубівська сільська рада);
с. Троїцьке, с. Новозванівка (Троїцька сільська рада);
13) Сватівський район:
м. Сватове, с. Дачне, с. Зміївка, с-ще Сосновий (Сватівська міська рада);
смт Нижня Дуванка, с. Куликівка, с. Новониканорівка, с. Олександрівка, с. Петрівське, с. Свердловка (Нижньодуванська селищна рада);
с. Верхня Дуванка, с. Лебедівка, с. Полтава, с. Яблунівка (Верхньодуванська сільська рада);
с. Гончарівка, с. Хомівка (Гончарівська сільська рада);
с. Ковалівка, с. Кармазинівка, с. Нежурине, с. Попівка (Ковалівська сільська рада);
с. Коломийчиха, с. Жовтневе (Коломийчиська сільська рада);
с. Кругле (Круглівська сільська рада);
с. Куземівка, с. Володимирівка, с. Калинівка, с. Кривошиївка, с-ще Новоселівське, с. Підкуйчанськ (Куземівська сільська рада);
с. Маньківка, с. Новопреображенне, с. Павлівка (Маньківська сільська рада);
с. Мілуватка (Мілуватська сільська рада);
с. Містки, с. Барикине, с. Іванівка, с. Чепигівка (Містківська сільська рада);
с. Оборотнівка, с. Наугольне, с. Пилипівка, с. Софіївка (Оборотнівська сільська рада);
с. Первомайськ (Первомайська сільська рада);
с. Петрівка, с-ще Західний, с-ще Комсомольський, с. Промінь (Петрівська сільська рада);
с. Преображенне (Преображенська сільська рада);
с. Райгородка, с. Надія, с. Новоєгорівка, с. Паталахівка, с. Свердловка, с. Сергіївка (Райгородська сільська рада);
с. Рудівка, с. Андріївка (Рудівська сільська рада);
с. Свистунівка (Свистунівська сільська рада);
с. Стельмахівка, с. Артемівка, с. Розівка (Стельмахівська сільська рада);
14) Свердловський район:
смт Бірюкове, с-ще Братське, с-ще Довжанське (Бірюківська селищна рада);
с. Дар’їно-Єрмаківка, с. Астахове, с. Карпове-Кріпенське (Дар’їно-Єрмаківська сільська рада);
с. Матвіївка, с. Антракоп, с-ще Іващенко, с. Ритикове, с. Уткине (Матвіївська сільська рада);
с. Медвежанка, с. Куряче, с. Миколаївка, с. Нагірне (Медвежанська сільська рада);
с. Новоборовиці, с. Верхньотузлове, с. Дар’ївка, с. Зеленопілля, с. Любиме, с. Мар’ївка (Новоборовицька сільська рада);
с. Олександрівка, с. Ананьївка, с. Панченкове (Олександрівська сільська рада);
с. Провалля, с. Бобриківка, с. Зимівники, с. Калинник, с. Маяк, с. Черемшине (Провальська сільська рада);
15) Слов’яносербський район:
м. Зимогір’я (Зимогір’ївська міська рада);
2) смт Лозівський, с-ще Криворіжжя (Лозівська селищна рада);
смт Лотикове (Лотиківська селищна рада);
смт Родакове, с. Говоруха, с. Замостя, с. Красний Луч, с. Новодачне, с. Суходіл (Родаківська селищна рада);
смт Слов’яносербськ, с. Довге, с. Знам’янка, с. Красний Лиман, с. Лопаскине, с. Пришиб (Слов’яносербська селищна рада);
смт Фрунзе, с. Дачне, с. Жолобок (Фрунзенська селищна рада);
с. Весела Гора, с. Обозне, с. Паньківка, с. Привітне, с. Світле, с. Христове, с. Цвітні Піски (Веселогірська сільська рада);
с. Весняне, с. Бердянка, с. Богданівка, с. Зарічне, с. Червоний Лиман (Весняненська сільська рада);
с. Жовте, с. Крута Гора, с. Лобачеве, с. Новоселівка, с. Сабівка (Жовтенська сільська рада);
с. Кримське, с. Причепилівка, с. Сокільники (Кримська сільська рада);
с-ще Металіст, с. Земляне, с. Лиман, с. Раївка, с. Стукалова Балка, с. Шишкове (Металістська сільська рада);
с. Сміле (Смілянська сільська рада);
с. Степове, с. Новогригорівка (Степівська сільська рада);
с. Трьохізбенка, с. Кряківка, с. Оріхове-Донецьке (Трьохізбенська сільська рада);
с. Хороше, с. Пахалівка, с. Петровеньки, с-ще Яснодольськ (Хорошенська сільська рада);
16) Станично-Луганський район:
смт Петрівка, с. Войтове (Петрівська селищна рада);
смт Станиця Луганська (Станично-Луганська селищна рада);
с. Валуйське, с. Болотене, с-ще Вільхове, с. Макарове, с. Сизе (Валуйська сільська рада);
с. Велика Чернігівка (Великочернігівська сільська рада);
с. Верхньобогданівка (Верхньобогданівська сільська рада);
с. Нижня Вільхова, с. Верхня Вільхова, с. Малинове, с. Плотина, с. Пшеничне (Вільхівська сільська рада);
с. Гарасимівка (Гарасимівська сільська рада);
с. Комишне, с. Колесниківка, с. Юганівка (Комишненська сільська рада);
с. Красна Талівка, с. Красний Деркул (Красноталівська сільська рада);
с. Миколаївка, с. Бурчак-Михайлівка, с. Лобачеве, с. Піонерське (Миколаївська сільська рада);
с. Нижньотепле, с. Артема, с. Піщане, с. Середньотепле (Нижньотеплівська сільська рада);
с. Передільське, с. Геївка, с. Старий Айдар (Передільська сільська рада);
с-ще Розквіт (Розквітненська сільська рада);
с-ще Талове, с. Благовіщенка (Талівська сільська рада);
с. Тепле, с. Верхній Мінченок, с. Крепи, с. Нижній Мінченок (Теплівська сільська рада);
с. Червоний Жовтень, с. Михайлівка (Червоножовтнева сільська рада);
с. Чугинка, с. Вільне, с. Деркульське, с. Золотарівка, с. Олександрівка (Чугинська сільська рада);
с-ще Широкий, с-ще Козачий, с-ще Степове (Широківська сільська рада);
17) Старобільський район:
м. Старобільськ (Старобільська міська рада);
с. Байдівка (Байдівська сільська рада);
с. Бутове, с. Піщане (Бутівська сільська рада);
с. Верхня Покровка (Верхньопокровська сільська рада);
с. Веселе, с. Петрівське, с. Роздольне, с. Тарабани (Веселівська сільська рада);
с. Вишневе, с. Новоомелькове, с. Оріхове (Вишнева сільська рада);
с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське (Калмиківська сільська рада);
с. Караяшник, с. Березове, с. Бондареве (Караяшницька сільська рада);
с. Курячівка, с. Ганнівка, с. Дубовівка (Курячівська сільська рада);
с. Лиман, с. Балакирівка, с. Бутківка, с. Проїждже, с. Проказине (Лиманська сільська рада);
с. Малохатка, с. Валуйки, с. Лозуватка, с. Новоастраханське, с. Орлівка, с. Федчине (Малохатська сільська рада);
с. Нижньопокровка, с. Маринівка, с. Суханівка (Нижньопокровська сільська рада);
с. Новоборове (Новоборівська сільська рада);
с. Підгорівка (Підгорівська сільська рада);
с. Половинкине (Половинкинська сільська рада);
с. Садки, с. Антонівка, с. Західне, с. Лозове (Садківська сільська рада);
с. Світле, с. Джемільне, с. Єгорівка (Світлівська сільська рада);
с. Титарівка, с. Новоселівка (Титарівська сільська рада);
с. Хворостянівка, с. Кам’янка, с. Лозовівка (Хворостянівська сільська рада);
с. Чмирівка, с. Запорізьке, с-ще Степове (Чмирівська сільська рада);
с. Шпотине, с. Сенькове, с. Тецьке (Шпотинська сільська рада);
с. Шульгинка, с. Омелькове (Шульгинська сільська рада);
18) Троїцький район:
смт Троїцьке (Троїцька селищна рада);
с. Арапівка, с. Бараничеве, с. Кошелівка (Арапівська сільська рада);
с. Багачка, с. Калініне, с. Максимівка, с. Роднички (Багачанська сільська рада);
с. Вівчарове, с. Дуванка, с. Маслакове, с. Трудродительське (Вівчарівська сільська рада);
с. Воєводське, с. Загір’я, с. Іллічівка, с. Маслівка, с. Озеро, с. Полтавське, с. Судьбинка (Воєводська сільська рада);
с. Демино-Олександрівка, с. Сиротине (Демино-Олександрівська сільська рада);
с. Лантратівка, с. Бабичеве (Лантратівська сільська рада);
с. Новознам’янка, с. Кашкарне, с. Солонці (Новознам’янська сільська рада);
с. Новоолександрівка, с. Глотівка, с. Іллінка (Новоолександрівська сільська рада);
с. Новочервоне (Новочервоненська сільська рада);
с. Покровське, с. Богородицьке, с. Давидівка (Покровська сільська рада);
с. Привілля, с. Березівка, с. Вільшани, с. Головкове, с. Красна Чапліївка, с. Лугове, с. Шахове (Привільська сільська рада);
с. Розпасіївка, с. Федосіївка, с. Царівка (Розпасіївська сільська рада);
с. Розсипне, с. Шатківка (Розсипненська сільська рада);
с. Тарасівка (Тарасівська сільська рада);


Нашли ошибку? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам о ней.

 

По материалам: http://rusvesna.su/

Похожие новости

comments powered by HyperComments
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 100 дней со дня публикации.
Выбор редакции
    comments powered by HyperComments